ייעוץ זוגי

מטרתו של ייעוץ זוגי הוא לעזור לבני הזוג לבדוק את הבעיות בחייהם המשותפים, לאתר את הגורמים לבעיות אלו ולהציע כלים ודרכי תקשורת אשר יעזרו להם להתגבר על הקשיים על מנת שיתפקדו בצורה מספקת בחייהם המשותפים.
 
ייעוץ זוגי יועבר על ידי אדם מקצועי שלמד את מקצוע האימון או הייעוץ והתמחה בתחום הזוגיות.
בשנים האחרונות אנו רואים כי מקצוע הייעוץ והאימון הזוגי תפס תאוצה וזוגות רבים נעזרים בו.
כל מאמן או יועץ העוסק בתחום זה פיתח שיטה משלו מתוך מטרה להעביר את אותו זוג הנעזר בשירותיו,
תהליך קצר וממוקד, אשר מביא את בני הזוג להגדיר מה הן העכבות שלהם, המטרות שלהם וכיצד ניתן לכבוש את אותן מטרות בעזרתו של איש המקצוע, ההנחיה שלו והכלים אותם הוא מעמיד לרשות בני הזוג.
 
תהליך ייעוץ זוגי- מהו
אם אתם חשים שאתם חווים קשיים בחייכם הזוגיים בעקבות תינוק חדש שהצטרף למשפחה, עומס בעבודה אשר פוגע בזמן האיכות שלכם עם בני הזוג, אירוע ספציפי אשר ערער את מערכת היחסים וכל מצב אחר שגורם לכעסים, חוסר תקשורת ומשקעים הפוגעים בחיי הזוגיות שלכם ומביאים אתכם להרגשה של מבוי סתום, הגיע הזמן להיעזר בשירותיו של יועץ או מאמן זוגי.
 
שימו לב, כי לא סתם התהליך נקרא ייעוץ זוגי, שכן כאן מדובר על איש מקצוע שיצפה בכם וייעץ לכם בהתאם לבעיות אותן הוא איתר. היועץ הוא אדם חיצוני בעל ידע רב בכל הקשור אל תחום הזוגיות והוא זה שיכול לייעץ לכם בצורה אובייקטיבית לגבי דברים אותם אין אתם מסוגלים לפתור.
דבר זה ייעשה על ידי הקשבה, מתן כלים והצעות שונות, מתוכן תאמצו את אותן הצעות המתאימות לכם.
 
כמות המפגשים וזמן התהליך של ייעוץ זוגי ייקבע בהתאם לסוג הבעיות ולנכונות שלכם לפתור בעיות אלו בעזרתו של המאמן. כל מפגש יהיה מורכב משעה ורבע ובדרך כלל התהליך כולל עשרה מפגשים ויותר.
המפגשים יתקיימו פעם בשבוע ביום ושעה קבועה.
 
פגישה עם היועץ- השלב הראשון בדרך לפתרון הבעיות ביניכם יהיה מורכב מפגישה עם היועץ הזוגי.
בפגישה זו תיבדק ההתאמה ביניכם לבין המאמן או היועץ ויוסבר לכם אודות תהליך הייעוץ.
בפגישה זו המטפל יקשיב לסיבה בגינה הגעתם אליו ויחליט גם הוא אם הוא מסוגל לעזור לכם.
 
תהליך הייעוץ- התהליך של ייעוץ זוגי יתמקד באיתור הבעיות השונות ופתרונות "מהשורש".
מקור הבעיה הקיימת תיבדק מכל היבטיה. הגורמים אשר הביאו לאותה בעיה יבדקו ויוצאו מספר דרכים לנטרל או להתמודד עם הבעיה בצורות שונות המתאימות לבני הזוג.
תהליך הייעוץ יהווה סוג של אימון עבור בני הזוג בו הוא ילמדו מחדש אודות התקוות והאכזבות שלהם אחד מהשני, הציפיות שלהם ומה הם הגורמים החיצוניים והפנימיים אשר גורמים לעיכוב ביישום הפתרונות האפשריים.
 
 
 
ייעוץ זוגי- "גלגל הצלה" לזוגיות
אם אתם במשבר ונמצאים צעד אחד לפני פרידה בעקבות משבר אמון, בגידה, בעיות כלכליות, חוסר יכולת לתקשר כבעבר בעקבות עומס החיים וסיבות נוספות ועוד, ייעוץ זוגי הוא גלגל ההצלה שלכם.
מטרתו של היועץ הוא לעזור לכם לפתור את הבעיה שלכם בחיים הזוגיים וכן לספק לכם כלים ושיטות שיאפשרו לכם לנהל חיים זוגיים תקינים לאורך זמן.
אם גם אתם מעוניינים לפתור בעיות שונות בחיי הנישואין שלכם, התקשרו עכשיו ואנו נשמח להקשיב ולעזור.
 
 
 
ציפי נחשון הינה מאמנת אישית וזוגית מיומנת שעושה את כל האפשר כדי לעזור לכם לא רק להישאר יחד, אלא גם ליהנות מקשר מלא ומספק.
אם אתם חווים בעיה בזוגיות שלכם המונעות מכם את האושר הזוגי, תפנו לציפי וביחד תגיעו לפתרון.

• ייעוץ זוגי    • טיפול זוגי    • טיפול משפחתי    • ייעוץ משפחתי    • גישור גירושין    • אימון זוגי     • ייעוץ אישי    • טיפול אישי (coaching)